Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing content with the highest reputation since 11-07-2018 tüm alanlarda

 1. 1 point
  İlk önce dualshock'u bilgisayara tanımlıyoruz; Ara kablo ile bağlayabilirsiniz ayrı olarak fakat bluetooth ile kullanmak varken neden tercih edesiniz ki Daha sonra steam kısmına geliyor bu video'da ise Sinan Akkolun rehberi ilk tercih edilmesi gereken video'dur bana kalırsa
 2. 1 point
  Telefonda da güzel oluyor ama şarj dayanmıyor
 3. 1 point
 4. 1 point
  Cemali bulmamız lazım onsuz olmaz
 5. 1 point
  tam yararlı konu spamlayacaktım... neyse yorumunu beğendim!! tşk
 6. 1 point
  İlk önce kostümün hikayesi ve nasıl ortaya çıktığına bir göz atalım; Kostümden ekstra olarak Riot Games bunlarıda oyunculara sunmuş; Ve Cho' Gath paketleri Bağışlanacak kurum ve kuruluşlar: Türkiye : http://umutcocuklari.org.tr/ Brazilya : https://goldeletra.org.br/uk-institucional.html#quem_somos Şili : http://cdichile.org/ Kolombiya : Ensena Por Colombia Ekvador : Ensena Por Ecuador Fransa : Make-Wish Fransa Almanya : http://gaming-aid.de/en/about-gaming-aid/ İrlanda ve diğer avrupa ülkeleri : http://www.pieta.ie/ Japonya : Friends of El Sistema Japan Kore : http://autismkorea.kr/2014/?ckattempt=1 Meksika : http://www.ensenapormexico.org/ Kuzey Amerika : Make-A-Wish Foundation of America Okyanusya : https://headspace.org.au/ Panama : Ensena Por Panama Rusya : https://www.bf-sozidanie.ru/ Güneydoğu Asya : Save the Children İspanya : https://www.juegaterapia.org/nuestro-trabajo/?lang=en Tayvan : United Way of Taiwan Birleşik Krallık : Special Effect Vietnam : Y Tam Social Enterprise Brayn'ın klarnet performansını da izlemenizi tavsiye ederiz Kaynak 1: https://tr.leagueoflegends.com/tr/page/sonsuz-karanlik-chogathla-hayir-kurumlarina-destek
 7. 1 point
  Merhaba forum tekrar aktif olmuş mobildeyim tasarım biraz garip düzelir heralde yavas yavas. Merak ettiğim tekrar afktif eden kim?
 8. 1 point
 9. 1 point
  Youtube gaming aracılığı ile ECS Sezon 5 kapsamında canlı yayını izleyenler arasından rastgele loot düşürme şansınız bulunuyor. Tek yapmanız gereken işlem faceit hesabınızı youtube ile etkileştirmek. Eğer bir faceit hesabınız bulunmuyorsa hemen bir hesap yaratmak için bu rehbere göz atın. İlk yapmanız gereken faceit'in resmi youtube sayfasına gidip "get loot" seçeneğine tıklamak. Sonraki işlem olarak ise faceit ile hesabınızı yetkilendirme iznini vereceksiniz En son olarak işlemleri doğru şekilde tamamladığınızda size böyle bir bildirim gelecek ve elmas işaret gösterilecek. Lootlar nasıl düşüyor? Youtube gaming aracılığı ile ECS Sezon 5 canlı yayınını izlerken, üyeler arasında 15 Milyon'a varan faceit puanları dağıtılmaya başlayacak belirli zamanlarda. Bu puanlara erişmek için izlemek zorundasınız. Kazandığımı nasıl öğreneceğim? Kazananlar faceit bildirim merkezine ek olarak e-posta ile bilgilendirilecek Puanlarımı nasıl harcayabilirim? Puanları sadece faceit marketinde harcayabilirsiniz.
 10. 1 point
  PES 19 30 Ağustos 2018 tarihinde satışa çıkacak fakat steam'da şuan ön siparişte ve fiyatları şöyle; Ön sipariş verenler şunlarında sahibi olabilecek. Bu ayrıcalıklı myClub içeriği dijital versiyon için ön sipariş veren kullanıcılara aşağıdaki ek öğeleri sunar: • PES Brazil Efsane Kiralık Oyuncu • 1000 myClub kredisi PES'in en popüler modu daha da güzelleşti! myClub, kullanıcıların rüya takımını kurabilmeleri için oyun içi GP veya mikroişlemler ile oyuncu ve menajer satın almalarına olanak sağlar! Oyunun sistem gereksinimleri ise daha girilmemiş fakat 64 bit zorunlu olduğunu görebilirsiniz steam sayfasından.
 11. 0 points
  Önemli detaylar, öğrenip uygulamak gerek
 12. 0 points
  Hayırdır yahu fto dediler geldik cemal yok mu cemal
 13. 0 points
  2018 yılında forum mu kaldı yav
 14. 0 points
  Hoş geldin @Czarintax